NABÍDKA SLUŽEB:

Nabízíme letecké fotografie se zaměřením na stavební díla. Zajišťujeme komplexní servis od pořízení snímku a zpracování, až po výrobu tiskovin a materiálů podle přání zákazníka. Sortiment služeb doplňujeme o příbuzné obory navazující na letecké snímkování. 

 LETECKÉ FOTOGRAFIE 

Zhotovujeme letecké fotografie z výšky několika desítek až několika tisíc metrů. Jsme schopni zajistit fotografie jednotlivých  staveb,rozsáhlých komplexů či celkové pohledy na města. 

 OSTATNÍ SLUŽBY 

Fotografování

Jsme samozřejmě schopni zhotovit i běžné exteriérové fotografie za výhodných cenových podmínek. Například digitální fotografie nabízí výhodné možnosti zpracování velkého množství obrazových dat na paměťových nosičích. Tyto možnosti využíváme zejména u fotografií staveb pro archivní účely.

Výroba reklamních materiálů

Zajišťujeme výrobu tištěných reklamních materiálů ať už z námi zhotovených materiálů nebo z podkladů dodaných objednatelem. Nabízíme tisk například pohlednic, letáků, plakátů, katalogů, kalendářů atp.

Vizualizace a modely

Podle fotografií skutečnosti nebo projektu zpracujeme modely staveb ať fyzické nebo digitální.

Ilustrace stavebních památek

Ručně malovaná grafika od jednoduchých černobílých nákresů až po celobarevné řezopohledy složitých celků nachází místo nejen v odborných publikacích, ale i v reklamních materiálech měst nebo mapách.

Reklama na nebi

Nejen balóny a vzducholodě, ale v poslední době také vrchlíky padákových kluzáků slouží jako nosiče reklamy. Nabízíme pronájem vlastních křídel jako nosiče Vaší reklamy. Díky tomu, že velkou část fotografií zhotovujeme právě z motorových padákových kluzáků, bude se Vaše reklama pohybovat ve vzduchu velice často a na zajímavých místech. Samozřejmostí je létání na přání zákazníka, například na akcích firmy. 

 

(c) FLyFOTO 2002